Warrior cats - knihy

22. dubna 2011 v 22:37 | Keisi |  Warrior cats
Tak zde jsou knihy zatim přeložené do češtiny xP

Divoké kočky ( Warriors: Into the Wild )

První kniha série Válečníci.

Čtyři klany divokých koček si odedávna dělí území lesa podle zákonů, které stanovili kdysi dávno jejich předkové - válečníci. Kočkám z Hromového klanu však nyní hrozí nebezpečí, protože bojovníci ze Stínového klanu jsou den ode dne silnější. Umírá jeden ušlechtilý kočičí válečník za druhým, a za stále záhadnějších okolností...
Do tohoto zmatku a nejistot přichází obyčejný domácí kocourek Zrzek. Zpočátku se zdá, že mezi ostřílenými kočičími bojovníky nemá šanci, ale pak se ukáže, že se mu vyrovná jen málokdo!Válečníci II. Oheň a Led ( Warriors Fire and Ice )

Druhá kniha série Válečníci.

Druhý díl rozsáhlé ságy Válečníci začíná v době bezlistí. Domácí mazlíček Zrzek dostává nové jméno Ohnivous. Povýšil mezi válečníky, ale respektuje ho velitelka a starší v klanu? Uznání si teprve musí vysloužit! Kočky hladoví a loviště pokryl sníh. Kdo rozhodne bitvu o přežití?

Kniha o klanech divokých koček potěší fanoušky knihy Richarda Adamse Daleká cesta za domovem, i když pojednává výhradně o kočkách. I kočky mají své léčitele, velitele, učedníky, samotáře, vyděděnce, chrání staré a mláďata a zažívají nebezpečná dobrodružství. Ne vždy je mezi klany mír - koneckonců, proč se asi kočky rodí se zuby a drápy?

Válečníci I. Ztracený válečník


První díl komiksu o válečníkovi z klanu lesních koček.

Když Dvounožci zničí lesní domov válečnických klanů, Šedopruh - zástupce vůdce Hromoklanu - padne do zajetí, když se svým druhům snaží pomoci uniknout! Je uvězněný v hýčkaném životě kočičího mazlíčka a u své láskyplné rodiny Dvounožců má všechno jídlo a přístřeší, které potřebuje, ale to není způsob, kterým chce žít. Les jej volá a on nikdy nepřestane toužit po domově. Spřátelí se s divokou domácí kočkou Millie, která jej povzbuzuje, aby se vydal hledat své ztracené přátele. Ale podaří se Šedopruhovi někdy najít cestu zpět ke Klanu?

Válečníci II. Válečníkův Úkryt

Pokračování komiksu o válečníkovi z klanu lesních koček.

Pátrání Šedopruha a Millie po Hromoklanu sotva začalo a už museli oba čelit zdánlivě nepřekonatelným překážkám. Uniknout ze sídla dvounožců nebylo tak snadné, jak čekali, a Millie zase nezná život v divočině, takže Šedopruh je oba musí pohánět kupředu. A když už mají dočasný úkryt na dohled, konflikt s kmenem venkovských koček oba cestovatele málem rozdělí!

Válečníci III. Válečníkův Návrat


Závěrečný díl komiksu o válečníkovi z klanu lesních koček.

Šedopruh a Millie konečně nalezli původní území Hromoklanu, ale netvoři Dvounožců les zničili a Šedopruh se obává, že všichni jeho druhové zahynuli nebo byli zajati Dvounožci. Millie naléhá, aby pokračoval v pátrání, a starý přítel ukáže oběma kočkám cestu, po níž Klan před mnoha měsíci šel. Ale nebezpečí stále číhá na každém kroku a Šedopruh má obavy, že jejich výprava je odsouzena k nezdaru. Podaří se oběma cestovatelům najít Šedopruhovy druhy?
Tak to je zatim vše bohužel, ale snad brzy přeloží další x)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ... ... | E-mail | 10. dubna 2013 v 20:17 | Reagovat

Tak snad ano ...
kdyby někdo nějakým zázrakem přeložil další díl ... tak mi dejte vědět na email :D :-)

2 Scourge (Scourge, I Love You) Scourge (Scourge, I Love You) | 13. srpna 2013 v 16:51 | Reagovat

Já mám Ztraceného válečníka.

3 Pomoc! Pomoc! | E-mail | 2. března 2015 v 18:08 | Reagovat

Četla jsem si pár recenzí na všechny knihy a komiksy(mangy) a zjišťuji, že jich je hrozně moc! Moc ráda bych si všechny přečetla (moc se mi zamlouvá koncept ^_^), ale nevím, v jakém jdou pořadí... Je jich tolik!! A mohu-li se zeptat - stojí to za to si je přečíst? Je to dobrá kniha i v překladu nebo mám dát na starou dobrou angličtini? Předem děkuji za odpovědi. :)

4 Keisi Keisi | E-mail | 13. března 2015 v 21:18 | Reagovat

[3]: Knížky určitě doporučuji! Bohužel jsem četla jen ty přeložené díly, takže v pořadí těch ostatních se zatím nijak zvlášť nevyznám. Překlad je podle mě velmi dobrý, ale pokud ti nedělá problém angličtina, tak bych zůstala u ní ( já osobně bych číst v angličtině nemohla )

5 Petra Sedláková Petra Sedláková | 14. března 2015 v 15:52 | Reagovat

[3]: Uvítala bych, kdybyste přestala užívat můj email. petrasedlakova i petra.sedlakova patří mně (google tečkou nerozlišuje dva různé emaily). Děkuji.

6 Světluška Světluška | 3. června 2017 v 14:37 | Reagovat

POZOR, POZOR! NYNÍ JE PŘELOŽENÝ I TŘETÍ DÍL!!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama