Červenec 2013

Noční klan - 13. část

30. července 2013 v 20:10 | Keisi |  Příběh Noční klan
Tak vám sem dávám další část příběhu. No já nevím...musím něco pořádného vymyslet, tak aby to nebylo moc přehnané, ale také aby to nebylo nemastné a neslané jako to mám teď =D

"Nebeská Hvězda vypadala dost špatně" zasyčel Zajíc.
"To ano, byli v ohromné přesile, tak se ani není čemu divit" zavrčel Plamen a sledoval vchod na mýtinu.
"Kdyby jsi včas nezasáhl, možná by ji zabili" řekl Zajíc tiše. Plamínek se celý zježil, když si představil Hvězdu jak nehybně leží celá zkrvavená na zemi.
Rychle tu myšlenku vypudil: "to mi ani neříkej...kolik má vlastně ještě životů?"
"Už jen tři...skoro všechny ztratila v boji s vlky" zamručel Zajíc.
Plamínek si vzpoměl na bitvy s vlky, kteří si přivlastnili část jejich území. To byl ještě kotě, ale dobře si pamatoval, že zemřelo hodně válečníků. Nočnímu klanu se nepodařilo vyhnat vlky úplně, ale alespoň se víc stáhli k území Sněžného klanu.
V tu chvíli se Skvrnka vrátila a z tlamičky jí visely dvě tučné myši a drozd. Položila před ně část kořisti a sama si šla sníst to svoje.
"Děkuju ti Skvrnko" mňoukl Plamínek a pustil se do šťavnaté myši.

Oba kocouři usnuli když byl měsíc nejvýš. Plamenovi se už zase zdál ten sen.
"Zachraň svůj klan! Zachraň svůj klan!"
"Co mám dělat?!" zeptal se těch hlasů.
"Nastav za svůj klan život"
Plamínek se celý zadýchaný posadil a zahleděl se na nebe. Slunce už bylo vysoko na obloze. Učedník se protáhl, ale v tu chvíli se ozvaly jeho rány. Trhl sebou bolestí.
"Opatrně..." mňoukl někdo veselým tónem hlasu. Plamínek se otočil a uviděl tam Hnědáka.
"Jé...ahoj Hnědáku" pozdravil ho.
"Ahoj marode...slyšel jsem jak jsi se odvážně rval za svůj klan. Jen škoda že jsem tam nebyl já. Jediný pohled na mě by ty zbabělce z Mechového klanu vyděsil tak, že by stáhli ocasy mezi nohy a už by se tu neukázali" řekl dobrácky.
Plamínek se hlasitě zasmál až se z toho zakuckal "Nedělej z drozda zajíce"
"Však to sám uvidíš na shromáždění..." zamručel Hnědák a dělal uraženého.
"Počkat! My pujdeme na shromáždění?" Plamínek tomu nemohl uvěříj. Jeho první shromáždění. Konečně bude mít šanci se pořádně poznat s ostatními klany.
"Ano, Nebeská hvězda mi to včera oznámila. Už pujdu na lov....tak ahoj" mňoukl Hnědák na rozloučenou a vyběhl z mýtinky.

Když se o dva dny později Plamínek vzbudil bylo slunce nejvýš. Zranění už skoro necítil a tak od Skvrnky získal svolení jít na lov. Byl moc šťastný a okamžitě vyrazil z tábora, ale jediné na co dokázal myslet byl Mechový klan a blížící se Shromáždění. Když byl venku z tábora razil si cestu směrem k farmě Dvounožců. Chtěl být od území Mechových co nejdál.

Do tábora se vrátil když slunce zapadalo i s kořistí. Snědl si svou část u doupěte učedníků, navzájem se s Hnědákem umyli a pak už jen nedočkavě čekali až Nebeská Hvězda vyjde ze svého doupěte a odvede celou skupinku na místo shromáždění...

Koťata

28. července 2013 v 11:52 | Keisi |  Noční klan
Tak už se mi konečně podařilo vyfotit všechna nová koťata =) a vás bych chtěla poprosit jestli by jste mi pomohli vymyslet jména =) Očísluju je a vy mi to prosím napište do komentářů =) + tam přidám ještě Mačičici protože to jméíno se mi stejně nelíbí a ani ho nepoužívám =D

1.


2.


3.


4. toto je slepé na jedno oko...


5.


6.


Co pro vás chystám...

27. července 2013 v 20:59 | Keisi |  New
Takže =D je tu pár novinek co se pro vás chystá.
Tak určitě budu dále přidávat další části příběhu Nočního klanu. Dále chci přidat další obrázky postav z příběhu A.....doufám že si ještě někteří z vás pamatují že jsem pro vás překládala zkomiksovaný prolog DK. ( jestli ne tady je na to odkaz - http://nocni-klan.blog.cz/rubrika/komiks ) Jelikož neexistuje žádné pokračování rozhodla jsem se ho pro vás vytvořit. Ano budu pro vás malovat komiks!!! Zrovna začínám malovat první část tak mi držte palce a popř. mě do toho pořád nuťte abych to dokončila. Znám se až moc dobře že se vždy pro něco nadchnu a pak nedokončim =D =)Nové fotky...

24. července 2013 v 12:31 | Keisi |  Noční klan
Dneska jsem se nudila tak vám přináším nové fotky některých kočiček u mě doma =) bohužel se mi nepodařilo vyfotit všechny protože to jsou plaché sviňuchy, ale tak alespoň něco =) mám tam hlavně Malvina, Mutinu ( Velkou mámu ) a Milána =)
+ jedna novinka. Velká máma přitáhla nová koťátka. Je jich pět. Jedno je stejné jako ona napůl černé napůl bílé, další je celé černé a nejspíš slepé na jedno oko, další vypadá úplně stejně jako Assassín, čtvrté je opravdu nádherné má světlé a tmavé mourovaté fleky, ale jsou to sviňuchy to mourovaté mě kouslo a pak nadělaly bordel u nás v chodbě. No a to páté koťátko...přidám vám fotku :3 Je mourovaté...jestli chcete můžete mi pomoct vymyslet pro ně jména =) pište do komentářů =) Pokud to pujde přidám vám fotky, ale dneska jsem je ještě neviděla.

Tak tady je to koťátko :3

A tady Malvin, Čičmunt a Miláno :3

Noční Klan - 12.část

23. července 2013 v 23:17 | Keisi |  Příběh Noční klan
Tak po hodně dlouhé době vám sem přidávám další část příběhu Nočního klanu. Važte si toho...musela jsem obrátit svůj pokoj vzhůru nohama, abych našla sešit kam jsem to psala =D

Plamínek se rozhlédl všechny kočky vypadaly zděšeně a některé vydaly ze sebe i bolestný skřek.
,,Ztráta Mechové Tlapky bolí, ale víc nás to posílí až půjdeme za odplatou" mluvila dál Nebeská Hvězda ,,snažila jsem se vždy vyhnout se konfliktu s Mechovým Klanem a nikdy jsem nechtěla pomstu. Za tři dny bude úplněk. Budeme to zatim řešit na schromáždění" pak se odkulhala ke svému pelíšku.
Plamínek se naježil. Za tři dny bude schromáždění. Nebeská Hvězda už před pár dny oznámila učedníkům že na schromáždění půjde Hnědák, Plamínek a Sněženka.
,,Ukaž kouknu se ti na rány" mňoukl někdo vedle něj. Plamen sebou trhl a koukl se na zlatou kočičku s černými flíčky. Černá Skvrnka. Léčitelka Nočního Klanu.
Sklonila se k němu a prohlížela si jeho zranění ,,Nic to není. Dnes a zítra budeš odpočívat a buděš zase zdravý jako rybička" mňoukla a dala mu na rány pavučiny.
,,Už jsi se byla kouknout na Hvězdu?" zeptal se Plamínek.
,,Ano ale odehnala mě. Nejdřív musim ošetřit ostatní. Její zranění vůbec nevypadají dobře" řekla zamyšleně ,,Hotovo...jdu se kouknout na Nebeskou. Ty jdi zatím na můj palouček. Odpočineš si tam" a už upalovala k Nebeské Hvězdě.
Plamínek vstal, ale nešel rovnou k léčitelčině doupěti. Odkulhal se k Mechové Tlapce. Vedle ní ležel Hvězdný Prach a každou chvíli zakňučel. Pár koček už se tady taky zastavilo aby se rozloučily se statečnou válečnicí.
Plamen se k ní sklonil a párkrát jí olízl ,,Byla jsi moc statečná. Zemřela jsi moc brzo" ještě jednou jí olízl a zvedl hlavu. Podíval se na Hvězdného. Ležel tam se zavřenýma očima. Třásl se po celém těle a někdy sebou i trochu cukl.
Plamínek potichu zakňučel. Pak se otočil a šel na mýtinku Černé Skvrnky. Prolezl pod hustým křovím které lemovalo krásný palouček.
Černá Skrvnka tam už byla. Míchala nějaké bylinky na ploché nízké skále hned vedle tmavého otvoru ve skále, kde se daldobře udělat pelíšek.
Byl tu také Zajíc. Zrovna si čistil svůj hnědý kožíšek. Plamínek si sedl na do měkké trávy vedle něj.
Kocour se na něj podíval ,, byl jsi se rozloučit s Mechovou?" zeptal se. Plamen pomalu, smutně kývl.
,, Chudák Hvězdný ...bude se z toho vyhrabávat hodně dlouho" mňoukl kocour a zase se vrátil ke kožíšku.
"Dlouho...jen doufám že se vzpamatuje dřív než nás Mechoví napadnou" zamručel Plaminek.
"Třeba nás nenapadnou...není to jisté. Ani neví kde máme tábor" řekl Zajíc se snahou být pozitivní.
"Nebylo by těžké ho najít" zasyčel Plamen a olízl si tlapku aby se umyl za ušima.
Zajíc se zahleděl na nebe pokryté hvězdami "Za dva dny bude úplněk" mňoukl " na shromáždění by se to mělo vyřešit"
"Už jste jedli?" přerušila je v rozhovoru Černá Skrvnka. Oba kocouři zavrtěli hlavou. Plamínek si až teď uvědomil jaký má hlad, ale ani se nepokusil zvednout. Zranění ho boleli a pálili. Černá prošla mezi keři ven z její mýtinky.

Vznik klanů

23. července 2013 v 22:47 | Keisi |  Warrior cats
Tak tady máte zase nějaký ten članek. Tentokrát o vzniku klanů

Před mnoha mnoha měsíci byl les úplná divočina bez teritorií. Kočky přišly do lesa přitahovány ťapkáním malých bytůstek, stíny na vodní hladině řeky a šelestem ptačích křídel v korunách stromů. Kočky žily v malých skupinkách, žádné klany neexistovaly a hranice nebyly stanoveny. Bojovalo se neustále, ze strachu, že jim uteče kořist, nebo že přijdou o teritorium. Pro les to byl krvavý čas bez zákonů a mnoho koček umíralo.
Jednu noc, za úplňku, kočky souhlasily se setkáním na místě, které ohraničovaly čtyři duby. Strhla se hrozná bitva a zem byla promáčená krví.
Tu noc zemřelo mnoho koček. Když se ti, co přežili, probrali z podivného spánku, uviděli kolem sebe kruh duchů svých mrtvých příbuzných, kteří nebyli roztrhaní a zkrvavení, ale zářili jako spadlé hvězdy. Přežívající kočky ležely na zemi a když duchové promluvili, uviděli vize budoucnosti. Věděli, že boj skončil.
"Spojte se, nebo zemřete." promluvili duchové. Čtyři kočky - Stín, Řeka, Vítr a Hrom chtěli každý vést kočky. Duchové promluvili podruhé: "Les je dost velký, aby uživil nejen vás a vaše rodiny, ale i další kočky. Musíte každý najít všechny kočky, které máte rádi, zvolit domov v lese a staovit hranice." V té chvíli se měsíc osvobodil z mraků a odhalil kruh duchů mrtvých válečníků ozářený hvězdami. Jeden z duchů, bílý kocour, vykročil vpřed. "Když to uděláte," mňoukl, "obdaříme vás osmi dalšími životy a povedete každý jeden klan. Hvězdný klan vás bude sledovat na kaýždé vaší cestě a bude s vámi komunikovat ve vašich snech. Každý úplněk se klany sejdou na tomto místě a tu noc bude panovat příměří.
Hrom, Řeka, Stín a Vítr byli osloveni duchy válečníků: "Od této chvíle budete žít podle válečnického zákoníku. Naplňte svá srdce odvahou a ušlechtilostí a když budete muset bojovat, nebude to za chamtivost, ale za čest a spravedlnost. " A tak začal věk klanů - Hromového klanu, Větrného klanu, Říčního klanu a Stínového klanu.
Ne vždy byl mezi klany mír - ale to se očekává, koneckonců, proč se asi kočky rodí se zuby a drápy! Stále, dokud žili podle zákoníku, jejich mrtví předkové na ně dohlíželi po celý jejich život.