Noční Klan - 12.část

23. července 2013 v 23:17 | Keisi |  Příběh Noční klan
Tak po hodně dlouhé době vám sem přidávám další část příběhu Nočního klanu. Važte si toho...musela jsem obrátit svůj pokoj vzhůru nohama, abych našla sešit kam jsem to psala =D

Plamínek se rozhlédl všechny kočky vypadaly zděšeně a některé vydaly ze sebe i bolestný skřek.
,,Ztráta Mechové Tlapky bolí, ale víc nás to posílí až půjdeme za odplatou" mluvila dál Nebeská Hvězda ,,snažila jsem se vždy vyhnout se konfliktu s Mechovým Klanem a nikdy jsem nechtěla pomstu. Za tři dny bude úplněk. Budeme to zatim řešit na schromáždění" pak se odkulhala ke svému pelíšku.
Plamínek se naježil. Za tři dny bude schromáždění. Nebeská Hvězda už před pár dny oznámila učedníkům že na schromáždění půjde Hnědák, Plamínek a Sněženka.
,,Ukaž kouknu se ti na rány" mňoukl někdo vedle něj. Plamen sebou trhl a koukl se na zlatou kočičku s černými flíčky. Černá Skvrnka. Léčitelka Nočního Klanu.
Sklonila se k němu a prohlížela si jeho zranění ,,Nic to není. Dnes a zítra budeš odpočívat a buděš zase zdravý jako rybička" mňoukla a dala mu na rány pavučiny.
,,Už jsi se byla kouknout na Hvězdu?" zeptal se Plamínek.
,,Ano ale odehnala mě. Nejdřív musim ošetřit ostatní. Její zranění vůbec nevypadají dobře" řekla zamyšleně ,,Hotovo...jdu se kouknout na Nebeskou. Ty jdi zatím na můj palouček. Odpočineš si tam" a už upalovala k Nebeské Hvězdě.
Plamínek vstal, ale nešel rovnou k léčitelčině doupěti. Odkulhal se k Mechové Tlapce. Vedle ní ležel Hvězdný Prach a každou chvíli zakňučel. Pár koček už se tady taky zastavilo aby se rozloučily se statečnou válečnicí.
Plamen se k ní sklonil a párkrát jí olízl ,,Byla jsi moc statečná. Zemřela jsi moc brzo" ještě jednou jí olízl a zvedl hlavu. Podíval se na Hvězdného. Ležel tam se zavřenýma očima. Třásl se po celém těle a někdy sebou i trochu cukl.
Plamínek potichu zakňučel. Pak se otočil a šel na mýtinku Černé Skvrnky. Prolezl pod hustým křovím které lemovalo krásný palouček.
Černá Skrvnka tam už byla. Míchala nějaké bylinky na ploché nízké skále hned vedle tmavého otvoru ve skále, kde se daldobře udělat pelíšek.
Byl tu také Zajíc. Zrovna si čistil svůj hnědý kožíšek. Plamínek si sedl na do měkké trávy vedle něj.
Kocour se na něj podíval ,, byl jsi se rozloučit s Mechovou?" zeptal se. Plamen pomalu, smutně kývl.
,, Chudák Hvězdný ...bude se z toho vyhrabávat hodně dlouho" mňoukl kocour a zase se vrátil ke kožíšku.
"Dlouho...jen doufám že se vzpamatuje dřív než nás Mechoví napadnou" zamručel Plaminek.
"Třeba nás nenapadnou...není to jisté. Ani neví kde máme tábor" řekl Zajíc se snahou být pozitivní.
"Nebylo by těžké ho najít" zasyčel Plamen a olízl si tlapku aby se umyl za ušima.
Zajíc se zahleděl na nebe pokryté hvězdami "Za dva dny bude úplněk" mňoukl " na shromáždění by se to mělo vyřešit"
"Už jste jedli?" přerušila je v rozhovoru Černá Skrvnka. Oba kocouři zavrtěli hlavou. Plamínek si až teď uvědomil jaký má hlad, ale ani se nepokusil zvednout. Zranění ho boleli a pálili. Černá prošla mezi keři ven z její mýtinky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scourge Scourge | 13. srpna 2013 v 11:47 | Reagovat

Kráááááááááááása

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama